Kontakt

Kundtjänst 24 h årets alla dagar. Tel. 0771-171 000
simbanner2016

Här finns vi

Kundtjänst

Tel. 0771-171 000

info@simh.se

KUNDTJÄNST 24 h ÅRETS ALLA DAGAR

Tel. 0771-171 000

Stockholm och Uppsala – Vi utför tjänster i samtliga tillhörande regioner

Huvudkontor

Storsätragränd 12, plan 4
127 39 Skärholmen-Stockholm
Tel. 08-641 90 00
Fax. 08-641 90 06
info@simh.se
Björn Stjerneland
Styrelseordförande I VD
Tel. 08-641 90 00
info@simh.se
Ulla Vänskä
Styrelseledamot
VVD I Ekonomiansvarig
Tel. 08-641 90 00
ulla@simh.se
Maria Kullerback
Reception I Administration
Tel. 08-602 28 04
info@simh.se
Ingrid Willén
Försäljning I Miljöansvarig
Tel. 08-602 28 11
ingrid@simh.se
Pari Baroun
Löneadministratör
Tel. 08-602 28 05
pari@simh.se

Drift

Anders Harila
Driftchef
Tel. 08-641 90 00
anders.harila@simh.se
Tuula Kouvalainen
Säljare
Tel. 08-641 90 00
tuula@simh.se
Heidi Borisov
Driftledare
Tel. 08-641 90 00
heidi@simh.se
Pirjo Lehtonen
Driftledare
Tel. 08-641 90 00
pirjo@simh.se
Katja Komulainen
Driftledare
Tel. 08-641 90 00
katja@simh.se
Fernando Pinedo
Driftledare-Specialen
Tel. 08-641 90 00
fernando@simh.se
Visa större karta

Lokala kontor i Linköping, Göteborg och Helsingborg och Malmö
– Vi utför tjänster i samtliga tillhörande regioner.

– Vi utför tjänster i samtliga tillhörande regioner.

LINKÖPING
Kolfallsgatan 27
582 73 Linköping
Tel. 013-10 02 80
Fax: 013-10 55 61
Driftledare
Heidi Borisov
heidi@simh.se
Visa större karta GÖTEBORG
Eklandagatan 5
412 55 Göteborg
Tel. 031-775 75 70
Fax. 031-778 38 55
Ansvarig Driftledare Region Syd och Väst
Robin Hylander
Mob. 070-512 64 77
robin@simh.se
Visa större karta
HELSINGBORG
Ekvändan 6
254 67 Helsingborg
Tel. 042-14 72 40
Fax: 042-20 23 60
Ansvarig Driftledare Region Syd och Väst
Robin Hylander
Mob. 070-512 64 77
robin@simh.se
Driftledare
Bo Kihlberg
bo@simh.se
Visa större karta MALMÖ OCH LUND
Västkustsvägen 7
211 24 Malmö
Tel. 040-26 12 00
Fax. 040-18 70 00
Ansvarig Driftledare Region Syd och Väst
Robin Hylander
Mob. 070-512 64 77
robin@simh.se
Driftledare
Bo Kihlberg
bo@simh.se
Visa större karta

Uppdragsförfrågan

[insert_ajaxcontact id=711]

Uppdragsförfrågan

Var vänlig fyll i formuläret